Bezpieczne zakupy online

Bezpieczne zakupy online
Żyjemy w czasach konsumpcji – tego nie da się ukryć. Każdy z nas robi zakupy online. Czy to raz w miesiącu czy raz w tygodniu. Czy to zamówienie spożywcze z dowozem do domu, kupowanie ubrań lub butów albo zakupy nowych mebli do domu. Za każdym razem musisz mieć pewność, że strona jest bezpieczna a zakupy przez nią ty i twoje dane - chronione. Dzisiaj chcielibyśmy podkreślić to, co nie powinno ujść twojej uwadze podczas zakupów online!

Numer obsługi klienta. Masz problem lub pytanie dotyczące otrzymanego produktu? To bardzo ważne, abyś miał możliwość porozmawiać z osobą fizyczną – nie z automatycznym botem. Firma musi być w stanie odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i zmartwienia, abyś mógł otrzymać stuprocentowo dobry serwis i abyś mógł cieszyć się swoimi zakupami.

 1. Firma musi mieć swoje produkty objęte 24-miesięczną darmową gwarancją. Nie z tzw. ‘dobrej woli producent’ – tylko, że takie jest prawo! Jako klientowi, należy ci się 24 miesiące darmowej gwarancji. Upewnij się, że twój produkt objęty jest gwarancją a ulotka ze szczegółowymi informacjami na temat gwarancji zawarta w opakowaniu

Bezpieczeństwo.Aby zapewnić ci stuprocentowe bezpieczeństwo firma powinna posiadać certyfikat SSL. Dzięki, któremu twoje dane są chronione przez cały czas, podczas korzystania strony online. 

Dostawa i transport.Kupując produkty dużych gabarytów pamiętaj, aby upewnić się, że masz gwarantowaną przesyłkę pod sam dom i nie zapłacisz za nią gigantycznych sum. To niepotrzebna strata pieniędzy. Pamiętaj, aby sklep internetowy współpracował z firmami kurierskimi – wtedy za przesyłkę zapłacisz o wiele mniej i transakcja odbędzie się w bezpieczny sposób!

 1. Produkt jest nie taki, jak chciałeś? Kolor okazał się być ‘nieodpowiedni’? A może produkt okazał się być niezgodny z opisem? Dostałeś przez pomyłkę ‘nie ten kolor’, który zamawiałeś? Jesteśmy tylko ludźmi i takie pomyłki mogą się zdarzyć. Powinieneś mieć 14 dniową możliwość zwrotu zakupionego produktu!

Płatność.Zaufana firma to taka, która udostępnia ci wszystkie możliwe formy płatności. Dobra firma ułatwia ci sprawę – nie komplikuje! Warto, aby strona, z której zamawiacie nowe produkty miała udostępnione wszystkie możliwe płatności.

 

Każda firma powinna mieć potwierdzone takie informacje na swojej stronie. Najczęściej można je znaleźć na końcu strony. Zwracaj uwagę na takie aspekty, a gwarantujemy, że będziesz bezpieczny i dostaniesz najlepszy serwis z możliwych. 

Bezpiecznych wyborów życzy  KUPUJ PIĘKNIEJ

DLACZEGO KUPUJ PIĘKNIEJ
 • PŁATNOŚCI

  Dbamy o Ciebie i Twoje upodobania. Możesz wybrać najbardziej dogodną dla Ciebie formę płatności. Płać kiedy chcesz i jak chcesz.

 • TRANSPORT

  Nie musisz martwic się o transport Twojego wymarzonego mebla. Zajmiemy się tym i dowieziemy Twój zakup pod same drzwi!

 • ZWROT

  Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni!

 • GWARANCJA

  Wszystkie produkty objęte są programem BEZPŁATNEJ 24 miesięcznej gwarancji.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  W naszym sklepie jesteś bezpieczny. Przez 24h dbamy o Twoje bezpieczeństwo korzystając z najnowszych bezpiecznych technologii.

Menu

MENU

Create a free account to save loved items.

Sign in