Ława VERA biała

Ława VERA od Kupuj Piękniej w kolorze białym. Funkcjonalna ława rozkładana i podnoszona do salonu.

Ława VERA od Kupuj Piękniej w kolorze białym. Niezwykle funkcjonalna i nowoczesna ława VERA powstała z pasji projektowania mebli. Filiżanka małej czarnej nigdzie nie wygląda tak dobrze jak na rozłożonym blacie tej ławy. VERA to ława rozkładana o pierwotnych wymiarach blatu 120 cm x 68 cm z możliwością przedłużenia za pomocą wkładek do 200 cm. Wkładki przechowywane są pod blatem, który wykonany jest na prowadnicach synchronicznych, co znacząco ułatwia jego rozkładanie - jeśli rozkładamy z jednej strony, rozsuwanie drugiej jest wspomagane. Ława podnoszona jest o maksymalnie 19 centymetrów od poziomu bazowego. Domyślnie standardowa wysokość ławy to 56 cm, a wysokość po maksymalnym podniesieniu to 75 cm. Rewelacyjne rozwiązanie jeśli chcemy aby meble zajmowały mało miejsca w naszym salonie, ale zawsze będziemy przygotowani na przyjazd przyjaciół.

Ława jest wykonana z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Blat pogrubiony do 36mm. Materiał ten charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, oddziaływanie wysokich temperatur i wilgoci. Nie zaszkodzi mu gorąca szklanka postawiona bezpośrednio na blacie jak i rozlany alkohol. Krawędzie blatu oraz pozostałe elementy wykończone są obrzeżem PCV/ABS.

Ważna uwaga! 
Do konserwacji płyt laminowanych zaleca się stosowanie miękkiej, suchej lub wilgotnej, ściereczki. Ponieważ powierzchnia laminowana jest powierzchnią „ostatecznie skończoną”, nie można stosować żadnych środków agresywnie czyszczących (np. rozpuszczalniki) ani nabłyszczających.

Świadectwa i certyfikaty
- Atest Higieniczny Nr 240/779/271/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1
- Atest Higieniczny Nr 241/779/272/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1
- Klasyfikacja Ogniowa wydana przez ITB w Warszawie – klasa D – s2, d0

Dostawa i montaż mebli:
Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zabezpieczonych paczkach. W jednej (mniejszej) paczce znajduje się blat a w drugiej mechanizm podnoszenia wraz z wkładką i nogami. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim. Montaż jest bardzo łatwy i zajmuje kilka minut.

Najlepsza cena:
Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres sklep@kupujpiekniej.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę. 

Wysokośćregulowana od 56 cm do 75 cm
Długośćregulowana: 120 cm lub 160 cm lub 200 cm
Szerokość70 cm
Grubość blatu36 mm
Kształt blatuprostokątny
MateriałPłyta laminowana
Kolekcja materiałuUnikolor
Struktura materiałuSM - struktura gładka (półpołysk)
Ilość nóg1 - noga
Gwarancja24 miesiące
Mechanizm blatupodnoszony-rozsuwany
ProducentVERIZZO

Napisz swoją opinię

Ława VERA biała

Ława VERA biała

Ława VERA od Kupuj Piękniej w kolorze białym. Funkcjonalna ława rozkładana i podnoszona do salonu.

Napisz swoją opinię

Ilość
DostępnośćProdukt dostępny na zamówienie.

999,00 zł

Send to a friend

Ława VERA biała

Ława VERA biała

Ława VERA od Kupuj Piękniej w kolorze białym. Funkcjonalna ława rozkładana i podnoszona do salonu.

Recipient :

* Required fields

Cancel or 

top